Scroll to Top

Jak využít smart zásuvky naplno? Tyto triky se vyplatí znát!

Přemýšlíte o tom, že si do domácnosti nainstalujete smart zásuvky Hevolta Glasense? Nebo je už máte a hledáte inspiraci, jak je využívat naplno? Vězte, že možností je opravdu nepočítaně! Nejenže vám díky praktickému ovládání na dálku zpříjemní život, ale významnou měrou přispějí i k bezpečnosti. Přinášíme vám několik tipů, díky kterým z nich vytěžíte do slova a do písmene maximum.

Připravte si kávu nebo čaj přímo z postele

Funguje to velmi jednoduše. Pokud každé ráno pijete kávu nebo čaj, stačí večer nalít vodu do konvice. Následně ji tlačítkem zapnete a zapojíte do zásuvky, která je deaktivovaná. Nebude tak do ní proudit elektřina a voda se nezačne vařit. Ráno, když se vzbudíte, můžete danou zásuvku zapnout na dálku. Otevřete si aplikaci Hevolta v chytrém telefonu a jedním kliknutím zásuvku aktivujete. Totéž můžete udělat, pokud máte inteligentní kávovar.

Zefektivněte si život!

Než vstanete a přijdete do kuchyně, voda bude vařící a připravená k zalití čaje či kávy.  Ušetříte tak pár minut svého drahocenného času. Na první pohled to vypadá jako zanedbatelná úspora, ale z dlouhodobého hlediska vám umožní fungovat mnohem efektivněji.

Praktický tip: Podobným způsobem můžete využívat například i zařízení na přípravu sendvičů. Večer do něj vložíte sendvič, zapnete, deaktivujete zásuvku a ráno ji z postele zase aktivujete. Příprava snídaně tak bude mnohem rychlejší a praktičtější.

Jak využít smart zásuvky naplno? Tyto triky se vyplatí znát! - HEVOLTA - SMART TECHNOLOGIE PRO VÁŠ DOMOV

Smart zásuvky a bezpečnost na prvním místě

Možná se už i vám stalo, že jste odešli z domu a následně vás přepadla panika, zda jste vypnuli žehličku nebo sporák. Tato zařízení totiž mohou způsobit požár a vážné problémy. Pokud však ve své domácnosti využíváte smart zásuvky, tento problém vám nehrozí. Stačí si otevřít aplikaci v chytrém telefonu a ihned vidíte, zda jsou zásuvky aktivované, nebo ne. Pokud jste je náhodou nechali zapnuté, stačí je jedním kliknutím vypnout.

Odstrašení zlodějů

Když jste na dovolené, ale nechcete, aby váš dům vypadal opuštěně a lákal zloděje, stačí využít jednoduchý trik s lampami připojenými ve smart zásuvkách. Postup je opět jednoduchý: Otevřete si aplikaci Hevolta a aktivujete zásuvky, čímž se zapnou světla. Potenciální nežádoucí návštěvníci si tak budou myslet, že jste doma.

Ochrana vašich dětí

Smart zásuvky představují výhodu i v případě, že do nich nejsou připojena žádná zařízení. Pokud máte malé dítě, nemusíte řešit různé neestetické krytky. Volnou zásuvku totiž stačí jednoduše deaktivovat a vaší ratolesti tak nebude hrozit kontakt s elektrickým proudem.

Další praktické tipy, které můžete využít

Do smart zásuvky si můžete připojit například i zahradní zavlažovací systém. Když budete na dovolené, v libovolných intervalech budete moci zapínat nebo vypínat zalévání trávníku či rostlin. Nemusíte tak těmito činnostmi zaměstnávat své sousedy nebo blízké.

Smart zásuvky vám umožní na dálku ovládat i různé elektrické spotřebiče – například pračku. Je jen na vaší kreativitě, jak je využijete. Nepochybně však oceníte, že vám ušetří čas. Můžete se tak naplno věnovat rodině, sportu nebo jiným aktivitám, které vám dělají radost.

Sdílejte na sociálních sítích
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Také si přečtěte

Scroll to Top