Scroll to Top

Reference spokojenosti s technologií Hevolta

TOSKANA SENEC

Výjimečný projekt Toskana Vám nabízí komfortní rodinné domy postavené v jednotném mediteránském stylu zaměřeném na kvalitu a zeleň.

Architektura se vyznačuje sedlovou střechou s valbami s použitím střešní krytiny LaEscandella nejvyšší třídy 3 s patinováním.

BYTOVÉ DOMY PÚPAVY

Rezidenční projekt Púpavy se nachází v dynamicky rozvíjející se obci Chorvátsky Grob, v místní části Černá Voda, která je od bratislavské městské části Vajnory vzdálená jen 2km.
 

TOSKANA - CHORVÁTSKY GROB

Výjimečný projekt Toskana Vám přináší novinku složenou z dvanácti prémiových rodinných domů orientovaných na požadavky těch nejnáročnějších klientů ve staré části obce Chorvátsky Grob na Slovensku.
 

JASTRABIA ALEJ - CHORVÁTSKY GROB

Jastrabia Alej zahrnuje 21 rodinných domů v dynamicky se rozvíjející obci Chorvátsky Grob na Slovensku. Tato oblíbená lokalita je charakteristická výstavbou moderních rodinných domů pro ty, kteří touží po cenově dostupné bydlení v bezprostřední blízkosti hlavního města.

5 pokojové rodinné domy se vyznačují moderním vzhledem, který dotvářejí nadčasové obkladové prvky na fasádách rodinných domů.

UKÁZKA INSTALACE HEVOLTA NANOCLOTH

Pokládání topné technologie Hevolta NanoCloth v obývacím a v kuchyňském prostoru.

Scroll to Top