Scroll to Top

Čtyři způsoby, jak využít inteligentní termostat

Inteligentní termostat Hevolta Mind přináší několik revolučních funkcí, které učiní váš život pohodlnějším a bezpečnějším. A přitom vám ještě pomohou ušetřit nemálo peněz. Jakými způsoby je možné termostat využívat, aby vám přinesl maximum výhod?

1. Komfortní teplota v každé místnosti

Jedním z největších benefitů termostatu Mind je možnost nastavovat teplotu v každé místnosti zvlášť. Například, pokud chcete mít obývací pokoj vyhřátý na 24 stupňů Celsia, ale v ložnici se cítíte nejlépe při 20 stupních Celsia, stačí několik kliknutí a vaše touhy budou naplněny.

Pohodlí pro každého člena domácnosti

Pokud využíváte jen jeden klasický termostat pro celou domácnost, musíte se shodnout na tom, jaká bude teplota ve všech vytápěných místnostech – což nemusí být vždy jednoduché. A kompromis znamená, že stoprocentně dobře se prostě nemohou cítit všichni členové domácnosti. Díky termostatům Mind mohou být takové problémy minulostí!

Pozor! Pokud chcete regulovat teplotu v jednotlivých místnostech zvlášť, budete potřebovat po jednom termostatu do každého pokoje.

2. Inteligentní termostat a šetření energií

Díky inteligentním termostatům Hevolta Mind můžete ročně ušetřit na nákladech několik desítek, ale klidně i stovek eur. Umožní vám totiž energii využívat maximálně efektivně. Nemusíte například zbytečně topit v místnosti pro hosty či v ložnici přes den, kdy tam nikdo není. Teploty můžete dynamicky měnit podle toho, ve které části domácnosti se v danou dobu pohybujete.

Naše rada: Pokud chcete ve své domácnosti topit opravdu efektivně, doporučujeme elektrické podlahové topení. Má dlouhou životnost, vysokou účinnost a lze snadno regulovat právě termostatem Mind.

Čtyři způsoby, jak využít inteligentní termostat - HEVOLTA - SMART TECHNOLOGIE PRO VÁŠ DOMOV

3. Rychlé ovládání bez námahy

Potřebujete přidat nebo ubrat teplotu? Nastavit časovač? Nemusíte vstávat z gauče a chodit do jednotlivých pokojů nebo do technické místnosti. Inteligentní termostat Hevolta Mind lze ovládat na dálku. A to hned dvěma způsoby.

Aplikace, nebo hlasové ovládání?

Všechny funkce termostatu Mind lze nastavovat prostřednictvím moderní aplikace pro operační systémy Android a iOS. Využít však můžete také ovládání hlasem – pomocí asistentů Apple, Google či Amazon.

4. Vyhněte se katastrofám

Je to opravdu tak, smart termostat vás dokáže ochránit před nepříjemnými problémy s vážnými následky. Například pokud během zimy opustíte dům a vypnete topení, může se stát, že vodovodní potrubí zamrzne a praskne. Následně vznikne potopa a škody ve výši tisíců eur.

Jak vás ochrání termostat Mind? Pokud zaregistruje příliš velký pokles teploty, zašle vám notifikaci. Následně můžete na dálku jednoduše zapnout topení, aby nedošlo k promrznutí citlivých potrubí či jiných součástí domácnosti.

Praktická ekvitermní regulace

Inteligentní termostat Hevolta Mind umožňuje ekvitermní regulaci topení. To znamená, že automaticky přidává, resp. ubírá teplotu na základě vnějších podmínek. Díky této praktické funkci bude teplota v interiéru konstantní a nemusíte ji manuálně upravovat podle toho, jestli se venku ochladilo nebo vyšlo slunce.

Sdílejte na sociálních sítích
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Také si přečtěte

Scroll to Top