Scroll to Top

Jak vám smart technologie Hevolta zpříjemní život během léta?

Chcete se během léta cítit ve své domácnosti maximálně komfortně? Už vás nebaví neustále stahovat a vytahovat žaluzie, snášet velká vedra a hledat způsoby, jak se zchladit? Pak byste rozhodně měli poznat smart technologie Hevolta. Věděli jste, že je můžete jednoduše integrovat i do své domácnosti? Přinesou vám mnoho cenných benefitů!

Automatické řízení stínění a světel

Zatímco v zimě jsou sluneční paprsky dopadající do interiéru žádoucí, během léta se jim obvykle snažíme vyhýbat. V tomto směru pomůže kvalitní stínění, které je efektivně odráží. To ovšem vyžaduje pravidelné nastavování. Manuální ovládání je ale zdlouhavé a obtěžující, takže vás pravděpodobně velmi rychle omrzí.

Praktické ovladače Hevolta Glasense

Díky inteligentním ovladačům Hevolta Glasense můžete stínění a světla ve své domácnosti řídit komfortně na dálku – prostřednictvím aplikace pro chytré telefony s operačním systémem Android nebo iOS. Využívat však můžete i automatické nastavování.

Ovládání bez starostí

Aplikace Hevolta neustále monitoruje předpověď počasí a denní světlo v exteriéru. Na základě přesných údajů následně dokáže automaticky stahovat či vytahovat žaluzie nebo rolety a ovládat světla. Vy tak nemusíte absolutně nic řešit. Domácnost se sama přizpůsobuje změnám.

Věděli jste, že elegantní skleněné ovladače Hevolta Glasense lze jednoduše instalovat nejen do novostaveb, ale i starších domácností? Při montáži totiž není potřeba zasahovat do původní kabeláže.

Jak vám smart technologie Hevolta zpříjemní život během léta? - HEVOLTA - SMART TECHNOLOGIE PRO VÁŠ DOMOV

Smart technologie a komfortní chlazení

Praktickým letním pomocníkem mohou být i smart zásuvky Hevolta Glasense. Ty fungují na podobném principu jako ovladače světel či rolet. Ovládat je můžete na dálku, pomocí aplikace v chytrém telefonu. Jak je však lze využít k vychlazení domácnosti?

Mobilní klimatizace či ventilátor

Do inteligentní zásuvky Hevolta si můžete připojit například kompaktní mobilní klimatizaci. Na ní si přednastavíte určitou teplotu a následně ji můžete zapínat nebo vypínat tím, že aktivujete či deaktivujete danou zásuvku.

Když budete odcházet do práce nebo na výlet, zásuvku s připojenou klimatizací jednoduše vypnete, aby zbytečně nespotřebovávala energii. Během cesty domů ji přes aplikaci jedním kliknutím zapnete. Vrátíte se tak do příjemně vychlazeného prostoru.

Praktický tip: Do zásuvky lze připojit například i ventilátor, který může také přispět k účinnému vychlazení domácnosti. Smart technologie nabízejí nekonečné možnosti!

Rekuperaci oceníte i během léta

Rekuperace Hevolta AirChange významným způsobem snižuje tepelné ztráty nejen během zimy, ale také v létě. Zajistí kontinuální větrání, aniž byste museli otevírat okna. Do interiéru si tak nevpustíte horko spolu s prachem a jinými nežádoucími částečkami.

Jelikož v rekuperační jednotce dochází k výměně tepla mezi vzduchem z exteriéru a interiéru, nemusíte se obávat, že vám bude oteplovat pěkně vychlazenou domácnost. Právě naopak, přispěje k udržení stálé příjemné teploty. Tak neváhejte a využívejte smart technologie Hevolta ve své domácnosti i vy!

Sdílejte na sociálních sítích
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Také si přečtěte

Scroll to Top